The Rex Tales
Strona Główna SzukajLuty 28 2021 11:53:04
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Szukaj
Nadchodzi III rozdział

Podsumujmy wydarzenia z poprzedniego rozdziału i zapowiedzmy to, co już wkrótce nadejdzie...
1. Hank przeżył ciężką do opowiedzenia historię, pełną magii, życiowego bólu i jeszcze większego niezrozumienia. Z początku sielankowa atmosfera jego przygody w krótkim czasie przemieniła się w prawdziwe piekło. Razem z Freyą i magami z The Rex Tales musiał stawić czoła demonicy, od pokoleń prześladowczyni gildii Dark Vikings.
Z pomocą bohaterów z przeszłości i Posłańca Zmierzchu udało się powstrzymać królową koszmarów, ale odniesione zwycięstwo mogło okazać się co najwyżej pyrrusowym. Hank w walce stracił trójkę dobrych znajomych - wielkiego (dosłownie i w przenośni) przyjaciela - Sorrowinda Tree, niezrównanego druha w gildyjnych grach towarzyskich - Keitha Drake'a i samą Freyę Cravenwing, matkę małego Selima.
Poległym bohaterom urządzono wielkie i pamiętne pogrzeby, a także zagwarantowano o ich miejscu w Valhalli. Podczas uroczystej ceremonii nie obyło się jednak bez trudnych do wyjaśnienia zdarzeń... Facet, odpowiadający za wystrzał ognistych strzał był przekonany, że łódka, w którą celował, w ostatnim momencie zniknęła z zasięgu jego pola widzenia..
Znana z I rozdziału grupa arcymaga destrukcji rozpadła się. Zei osiadła w Fayadwood i spełniła zalecenia Freyi. Hank natomiast - wyruszył w nieprawdopodobną podróż po przeszłości.
Co czeka Hanka w kolejnym rozdziale?
Hank wreszcie przyzna swojemu współtowarzyszowi podróży, że tak naprawdę nie pojął jego prawdziwej tożsamości. Otworzy to przed nim serię nieprawdopodobnych teorii i zawahań. Tajemnicza wędrówka w czasie i przestrzeni wyjawi to, czego tak naprawdę dowiedział się Hurricane. Prawda, jaką pozna Hank, okaże się czymś druzgocącym i odwracającym całą fabułę RPG do góry nogami...

2. Michelle i Olivierre'owi udało się wykiwać Izzy'ego Van Slotha i lekko zniechęcić go do ponownego wygłaszania wyroków śmierci. Choć wszystko zwiastowało zwycięstwo, los kolejny raz postanowił dać naszym bohaterom solidnego pstryczka w nos. Tajemnicza, złowieszcza siła, jednej nocy dokonała potwornej rzezi w Elvenlight. Polegli wszyscy spiskujący marynarze, a sam kapitan Aquilli został uprowadzony. Michelle ożywiła swoją znajomość z Arturem Jeremy'm Blizzardem i dołączyła do The Rex Tales.
Co czeka ją w kolejnym rozdziale?
Na pewno walka ze swoją poprzednią gildią... walka, która pomoże Michelle zrozumieć, kim tak naprawdę jest.


3. Samson Theodore Johnson nie tylko zdołał wyleczyć ciążące nad nim omeny rudyzmu, ale także był w stanie nauczyć się drugiej, potężnej i użytecznej magii?
Jak potoczy się dalsza historia Samsona?
W zasadzie to... nie wiadomo. Ciężko stwierdzić, gdzie tym razem uda się Samson. Na pewno będzie mieć dwie możliwości - wyruszenia w dalszą podróż i.... powrotu do Eldshire i walki za swoich przyjaciół.

4. Grupa Ei uczestniczyła w słynnej Listopadowej Rewolucji w Ascadii. Wspólnie z przyjaciółmi z gildii udało się jej sprostać czarnej gildii Eusebina Razorwinda - Devil Scythe. W walce wyróżniła się tym, że uratowała życie całej drużynie Casiusa, a wszystko za sprawą przyzwania z gwiezdnych zaświatów niejakiej... nocnej królowej przestworzy.
W kolejnym rozdziale Ei czeka naprawdę wymagająca rywalizacja z gildią Izzy'ego Van Slotha.

5. Adam Van Sloth, właściwie z niczego, stał się jednym z głównych antagonistów kolejnego rozdziału. Wiadomo, ze zdradził The Rex Tales i dołączył do gildii ojca, ale tak naprawdę... nie wiadomo dlaczego.
Co czeka Adama w kolejnym rozdziale?
Teoretycznie bratobójcza walka z osobami z poprzedniej gildii, a na pewno... pewien interesujący i jakże ciekawy... smoczy pojedynek.

6. Theta uczestniczył w desperackiej misji, mającej na celu powstrzymanie szaleńczego planu Coldiana Saberhaila. W Crystalii poznał nowych znajomych, dowiedział się, jak bardzo zdradzieckie mogą być lodowe miśki, widział demony, duchy( z niektórymi nawet rozmawiał), a także dowiedział się, że na jego horyzoncie rysuje się naprawdę poważne zagrożenie, w postaci złowieszczej czarodziejki czasu - Naomi Alpenwinds.
Sigma chciał początkowo się oddalić i ruszyć w samotną podróż do Solaris, ale nie był w stanie przedrzeć się przez patrole strzegące morskich granic kraju.
W kolejnym rozdziale Theta Sigma razem z przyjaciółmi, będzie zmuszony sprostać czarnej gildii Izzy'ego Van Slotha - Closed Sacrament. Czeka go seria intrygujących pojedynków, a także stanie przed nim możliwość wyuczenia się podstaw alchemii.

7. Po śmierci Rudolpha Sandlera, Vudix Xix... - co tu dużo mówić... Oszalał. Całkowicie zmienił swój wygląd zewnętrzny i chyba jako jedyny z walczących, miał czelność wywyższania się na forum publicznym swoimi domniemanymi zasługami.
Gdy dowiedział się o ataku Closed Sacrament Na Eldshire, postanowił dołączyć do gildii kierowanej przez Izzy'ego.
W kolejnym rozdziale Vudix Xix będzie musiał zmierzyć się ze zdradzonymi znajomymi z gildii.

8. Casius stał się niewątpliwie jednym z największych bohaterów Listopadowej Rewolucji w Ascadii. Jego starania doprowadziły do pokonania mrocznego maga wiatrów - Eusebina Razorwinda. Biały lis opuszczał jednak lasy Lastwind z niemałym bólem głowy. Z tajemniczej wizji dowiedział się, że jego bratem był najokrutniejszy w dziejach świata mroczny mag - Zefrain.
Co czeka Casiusa w kolejnym rozdziale?
Walka, walka i jeszcze raz walka, a także możliwość wyuczenia się zaklęć kolejnej magii.

9. Olexo stał się właścicielem winnicy Bobby'ego Grapesa.
Co czeka go w kolejnym rozdziale?
Na pewno nic porywczego. Podczas wielkiej wojny o Eldshire nie będzie starał się wychylać ze swojego schronienia. Będzie robił wszystko, by nie myśleć o przysłowiowej niedzieli i utrzymać głowę na dotychczasowym miejscu.

10. Dove Golly ruszył w misję, mającą na celu powstrzymanie popędów swojego przyrodniego brata - Coldiana. Spór Saberhaila i Golly'ego rozstrzygnął się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Kolejny raz w swoim życiu spotkał swoją mistrzynię sprzed lat - Grace Alpenwinds i odbył z nią poruszającą rozmowę. Bracia pogodzili się, a między ich gildiami zawarto oficjalny sojusz. Coldian i jego świta zobowiązali się od udzielenia pomocy Eldshire.
Co czeka go w kolejnym rozdziale?
Odbędzie na pewno jedną, dość ciekawą walkę, która albo... zakończy się jego śmiercią, albo rozpocznie długotrwałą przyjaźń. To jemu będzie dane poznać tożsamość słynnej nieślubnej córki Hanka Chestershire'a.


11. Santino przeżył niepokojące spotkanie z Posłańcem Zmierzchu, a także ruszył ze swoim samobójczym legionem do pradawnej lokacji Pierwszych - El' Beverein - gdzie wprawdzie nie udało mu się odnaleźć artefaktu zapewniającego nieśmiertelność, ale za to... równie ciekawą - w dodatku zawieszoną między światem żywych, a umarłych, broń. Na swoim koncie miał nie tylko kilka wyroków śmierci ze strony Elysium, ale także jeden wydany przez Izzy'ego Van Slotha. Ten ostatni został jednak w porę anulowany, gdyż demoniczny kocur uznał w ostateczności, że Santino będzie mieć jeszcze okazje do wykazania się w boju o Eldshire.
W kolejnym rozdziale stanie się uczestnikiem widowiskowej walki kilkorga smoków. To jak z niej wyjdzie, zaważy na jego przyszłości.

12. Sergio stanie do boju o nieśmiertelność swoich idei. Poczyni wszelkich starań by obronić swoją gildię przed atakiem wroga. Miecze Rzeźnika z Riviken ponownie zostaną wprawione w ruch.

13. Yaldabaoth będzie mieć do wyboru kilka dróg - z czego na pewno "wdzięczności" i... " chęci spalenia wszystkiego i wszystkich". To jak się zachowa - zależeć będzie już tylko od niego.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006


Załóż : Własne Darmowe Forum | l1 pomoc | pomiary | cbd | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie